تدبیر رسانه (تی مدیا)

طراحی وب سایت و وب اپلیکیشن

طراحی نرم افزارهای موبایل

طراحی سیستم های مبتنی بر یادگیری ماشین

ارائه خدمات اینترنت اشیاء

طراحی سامانه واقعیت مجازی

بیش از 10 سال است که تی مدیا در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

تجربه کاری

8+

پروژه های انجام شده

150+

مشتریان راضی

80+

محصولات

10+

داستان ما

ما معتقدیم یک ارتباط نزدیک با شما، در موفقیت سایت شما و آنلاین نمودن تجارت شما بسیار تاثیر گذار است. در پروسه طراحی سایت ارزیابی محتوا و تجزیه و تحلیل مزیت رقابتی شما نسبت به همکاران عاملی کلیدی است، که در طی جلسات متعددی که کارشناسان ما با شما خواهند داشت، به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ما در تمام عرصه های دیجیتال مارکتینگ مثل طراحی سایت، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو فعالیت می کنیم. همچنین سایر خدمات ما شامل ساخت تیزر، فیلم تبلیغاتی، طراحی مالتی مدیا و انیمیشن صنعتی است.نگاه به آینده

هدف ما تغییر آینده دیجیتالی در کسب و کار است، می خواهیم تجارت آنلاین بهتر از همیشه رفتار کرده و به سبک جدیدی با مشتریان صحبت کند، به نظراتشان توجه کند و در شبکه های اجتماعی دوستی محبوب باشد.

video image

تقویم زمانی فعالیت شرکت ما

 • بهمن 1391

  شروع فعالیت شرکت

  در این سال شرکت تدبیر رسانه سهند اولین روز فعالیت خود را در روز 23 بهمن 1396 شروع کرد.

 • شهریور 93

  توسعه اپلیکیشنهای موبایل

  راه اندازی بخش توسعه نرم افزارهای موبایل

 • مهر ماه 1397

  IoT & CryptoCurrencies

  ورود به دنیای اینترنت اشیاء و ارز دیجیتال

 • فرودین 1397

  تولید سپارش و ایران پروداکت

  راه اندازی بخش تجارت الکترونیک جهت ارائه خدمات به شرکتهای صادر کننده، راه اندزی وب سایت سپارش جهت مدیریت درخواستهای خرید در ایران

 • بهمن 1397

  تغییر وبسایت شرکت

  تصمیم گرفتیم وب سایت شرکت را با CMS اختصاصی شرکت توسعه دهیم

تکنولوژیهای مورد استفاده